Warszawa, ul. Mikołaja Drygały Ochota

Lokal handlowy/usługowy , 160 m2

749 900 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 291774
Powierzchnia: 160 m2
Cena za m2: 4686.88 PLN
Cena: 749 900 PLN

Opis nieruchomości:

NA SPRZEDAŻ PIEKARNIA

- CODZIENNIE DOSTARCZANE ŚWIEŻE PRODUKTY BEZPOŚREDNIO OD FRANCZYZODAWCY.
 SUPER LOKALIZACJA, LUBIANA I ODWIEDZANA PRZEZ KLIENTÓW, DOBRE POŁOŻENIE PRZY GŁÓWNEJ ULICY, w bliskiej odległości od  przystanków  autobusowych i tramwajowych.


Na sprzedaż zorganizowane przedsiębiorstwo , działające  w ramach umowy franczyzowej ze znaną i cenioną przez klientów siecią piekarni - kawiarni. Stały ,stabilny biznes , dający właścicielowi satysfakcję finansową, rozwój w ramach sieci ( możliwość rozwinięcia kolejnego punktu) i gwarancję kontynuacji działalności przez czas nieokreślony .


Działalność w tym lokalu prowadzona jest ciągle od 2007 roku oraz postrzegana jest przez Franczyzodawcę ( biorąc pod uwagę porównawcze statystyki działalności poszczególnych lokali sieci Franczyzodawcy) za najlepszą na Mazowszu .

Usługa świadczona jest w wynajętym lokalu o pow. 160 m2 na dwóch kondygnacjach w bardzo dobrej lokalizacji  dzielnicy Ochota w Warszawie. Umowa najmu lokalu obecnie - do 31.05.2029, możliwość przedłużenia najmu już o kolejny okres .
Poziom 0 - wyposażona sala sprzedażowa z częścią kawiarnianą oraz zapleczem, WC ( ok. 70 m2) dodatkowa powierzchnia ok 22m2 z osobnym wejściem, niezależnym od piekarni do dodatkowego wykorzystania lub podnajęcia.
Poziom 1 - pomieszczenia pomocnicze, biuro, pomieszczenia socjalne dla pracowników, WC , ( ok 70m2 ) .

Lokal posiada dwa niezależne wejścia co daje możliwość wydzielenia pomieszczeń na piętrze , umożliwiając świadczenie innej działalności przez właściciela lub podnajem ( obniżając tym samym koszty prowadzonej działalności ) lub wykorzystanie powierzchni na działania związane z działalnością piekarni, zwiększając tym samym asortyment przeznaczony do sprzedaży. Do całości powierzchni należy dodatkowe 22m2 z osobnym wejściem z ulicy, które można podnająć ( w chwili obecnej działa dobrze prosperujący Najemca ) lub połączyć z salą sprzedażową.

Ogródek letni przy lokalu.

Sprzedaży podlega :

- prawo do kontynuacji działalności na podstawie umowy franczyzowej z Franczyzodawcą na czas nieokreślony,
- zorganizowany, działający biznes , przynoszący średnio/m-c 135 tys /m-c przychodu i ok 30-35 tys/m-c dochodu , około 850 obsługiwanych klientów dziennie , 5 sprawdzonych , przeszkolonych pracowników.
W czasie pandemii obroty spadły ok 20-30 % biorące pod uwagę poszczególne miesiące.  Placówka działa bez przerwy , nie była zamykana nawet w związku z lockdown.
- czas zwrotu z inwestycji ok 4,5 roku,
- pełne wyposażenie lokalu niezbędne do kontynuacji działalności,
- prawo do kontynuacji najmu lokalu na czas trwania umowy franczyzowej.

Więcej szczegółów do omówienia podczas spotkania z osobami zainteresowanymi.

Zapraszam do kontaktu , w przypadku tej oferty wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Sprzedający .

Przekazywana przez agenta informacja została przygotowana w oparciu o wiedzę pochodzącą od właściciela i uważana jest za rzetelną i dokładną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Jolanta Ostrowska

Telefon : 601161076

biuro@dom-twoj.com